Plugins - Breadcrumb NavXT - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (163 entries)

en: Import settings
el_GR: Εισαγωγή ρυθμίσεων

en: Go to the %title% category archives.
el_GR: Μετάβαση σε αρχεία κατηγορίας %title% .

en: Go to the first page of posts by %title%.
el_GR: Μετάβαση στην πρώτη σελίδα των άρθρων από %title% .

en: Articles by: %1$s
el_GR: Άρθρα από: %1$s

en: Go to the %title% archives.
el_GR: Μετάβαση στα αρχεία %title%.

en: Ignore breadcrumb cache
el_GR: Παράβλεψη της προσωρινής μνήμης του ίχνους πλοήγησης

en: %s Hierarchy Referer Influence
el_GR: Επιρροή Παραπομπέα Ιεραρχίας %s

en: Allow the referring page to influence the taxonomy selected for the hierarchy.
el_GR: Να επιτρέπεται στη σελίδα παραπομπής να επηρεάζει την ταξινομία που επιλέγεται για την ιεραρχία.

en: One or more of your plugin settings are invalid.
el_GR: Οι ρυθμίσεις ενός ή περισσότερων προσθέτων σας δεν είναι έγκυρες.

en: Attempt back migration now.
el_GR: Προσπάθεια αναίρεσης της μεταφοράς τώρα.

en: Your settings are for a newer version of this plugin.
el_GR: Οι ρυθμίσεις σας ανήκουν σε μία νεότερη έκδοση αυτού του πρόσθετου.

en: Your settings are for an older version of this plugin and need to be migrated.
el_GR: Οι ρυθμίσεις σας ανήκουν σε μία παλαιότερη έκδοση αυτού του πρόσθετου και πρέπει να μεταφερθούν.

[ctx: Paged as in when on an archive or post that is split into multiple pages]
en: Paged Template
el_GR: Πρότυπο Αριθμημένης Σελίδας

en: Place the page number breadcrumb in the trail.
el_GR: Τοποθετήστε τον αριθμό σελίδας του ίχνους πλοήγησης στη διαδρομή.

[ctx: Paged as in when on an archive or post that is split into multiple pages]
en: Paged Breadcrumb
el_GR: Ίχνος πλοήγησης Αριθμημένης Σελίδας

en: Is your language not available? Visit the Breadcrumb NavXT translation project on WordPress.org to start translating.
el_GR: Η γλώσσα σας δεν είναι διαθέσιμη; Επισκεφθείτε το έργο της μετάφρασης του Breadcrumb NavXT στο WordPress.org για να ξεκινήσετε τη μετάφραση.

note: Description of the plugin
en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
el_GR: Προσθέτει ένα ίχνος πλοήγησης που εμφανίζει την διαδρομή του επισκέπτη  προς την τρέχουσα τοποθεσία του. Για λεπτομέρειες για το πως θα χρησιμοποιήσετε αυτό το πρόσθετο επισκεφθείτε το <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.

en: Select a JSON or XML settings file to upload and import settings from.
el_GR: Επιλέξτε ένα αρχείο ρυθμίσεων JSON  ή XML για μεταφόρτωση και εισαγωγή των ρυθμίσεων από αυτό.

en: Settings File
el_GR: Αρχείο Ρυθμίσεων

en: Import settings from a JSON or XML file, export the current settings to a JSON file, or reset to the default settings.
el_GR: Εισάγετε ρυθμίσεις από ένα αρχείο JSON ή  XML, εξάγετε τις τρέχουσες ρυθμίσεις σε ένα αρχείο JSON ή XML, ή επαναφέρετε τις προκαθορισμένες ρυθμίσεις.

en: Default settings successfully installed.
el_GR: Οι προκαθορισμένες ρυθμίσεις εγκαταστάθηκαν με επιτυχία.

en: Settings successfully migrated.
el_GR: Οι ρυθμίσεις μεταφέρθηκαν με επιτυχία.

en: Undo the last undo operation.
el_GR: Αναίρεση της τελευταίας εντολής αναίρεσης.

en: Settings successfully undid the last operation.
el_GR: Οι ρυθμίσεις αναίρεσαν την τελευταία εντολή με επιτυχία.

en: Undo the options reset.
el_GR: Αναίρεση της επαναφοράς των επιλογών.

en: Settings successfully reset to the default values.
el_GR: Έγινε επαναφορά των ρυθμίσεων στις προκαθορισμένες τιμές με επιτυχία.

en: Importing settings from file failed.
el_GR: Η εισαγωγή των ρυθμίσεων από το αρχείο απέτυχε.

en: Undo the options import.
el_GR: Αναίρεση της εισαγωγής των επιλογών.

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
el_GR: Έγινε εισαγωγή των ρυθμίσεων από το μεταφορτωμένο αρχείο με επιτυχία.

en: Please include this message in your %sbug report%s.
el_GR: Παρακαλούμε. συμπεριλάβετε αυτό το μήνυμα στην %sαναφορά σφαλμάτων%s σας.

en: The following settings were not saved:
el_GR: Οι ακόλουθες ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν:

en: Some settings were not saved.
el_GR: Μερικές ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν.

en: Settings were not saved.
el_GR: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν.

en: Settings did not change, nothing to save.
el_GR: Οι ρυθμίσεις δεν άλλαξαν, δεν υπάρχει κάτι προς αποθήκευση.

en: Undo
el_GR: Αναίρεση

en: Undo the options save.
el_GR: Αναίρεση της αποθήκευσης των επιλογών.

en: Settings successfully saved.
el_GR: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Fix now.
el_GR: Επιδιόρθωση τώρα.

en: Attempt to fix settings now.
el_GR: Προσπάθεια επιδιόρθωσης των ρυθμίσεων τώρα.

en: Complete now.
el_GR: Ολοκλήρωση τώρα.

en: Load default settings now.
el_GR: Φόρτωση των προκαθορισμένων ρυθμίσεων τώρα.

en: Your plugin install is incomplete.
el_GR: Η εγκατάσταση του πρόσθετου δεν έχει ολοκληρωθεί.

en: Migrate now.
el_GR: Μεταφορά τώρα.

en: Migrate the settings now.
el_GR: Μεταφορά των ρυθμίσεων τώρα.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Hide the trail on the front page
el_GR: Απόκρυψη της διαδρομής στην αρχική σελίδα

en: Reverse the order of the trail
el_GR: Αντιστροφή της σειράς της διαδρομής

en: Link the breadcrumbs
el_GR: Σύνδεση των ιχνών πλοήγησης

en: Plain
el_GR: Απλό

en: List
el_GR: Λίστα

en: Output trail as:
el_GR: Παρουσίαση διαδρομής ως:

en: Text to show before the trail:
el_GR: Κείμενο προς εμφάνιση πριν από τη διαδρομή:

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
el_GR: Προσθέτει μία διαδρομή ίχνους πλοήγησης στην πλευρική μπάρα σας

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Δικτύου Breadcrumb NavXT

en: Warning: Individual site settings may override any settings set in this page.
el_GR: Προειδοποίηση: Οι μεμονωμένες ρυθμίσεις του ιστότοπου μπορεί να παρακάμψουν οποιαδήποτε ρύθμιση οριστεί σε αυτή τη σελίδα.

en: Warning: Individual site settings will override any settings set in this page.
el_GR: Προειδοποίηση: Οι μεμονωμένες ρυθμίσεις του ιστότοπου θα παρακάμψουν οποιαδήποτε ρύθμιση οριστεί σε αυτή τη σελίδα.

en: $post global is not of type WP_Post
el_GR: Η γενική μεταβλητή $post δεν είναι τύπου WP_Post

en: 404
el_GR: Σελίδα Σφάλματος 404

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Max Title Length:
el_GR: Μέγιστο Μήκος Τίτλου:

en: Limit the length of the breadcrumb title. (Deprecated, %suse CSS instead%s)
el_GR: Περιορίστε το μήκος του τίτλου του ίχνους πλοήγησης. (Καταργήθηκε, %sχρησιμοποιήστε CSS στη θέση του%s)

en: Title Length
el_GR: Μήκος Τίτλου

en: Deprecated
el_GR: Καταργήθηκε

en: The template for 404 breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης σελίδας σφάλματος 404.

en: 404 Template
el_GR: Πρότυπο Σελίδας Σφάλματος 404

en: 404 Title
el_GR: Τίτλος Σελίδας Σφάλματος 404

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο άγκυρας για τα ίχνη πλοήγησης αναζήτησης, χρησιμοποιείται μόνο όταν τα αποτελέσματα αναζήτησης καταλαμβάνουν πολλές σελίδες και το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: Search Template (Unlinked)
el_GR: Πρότυπο Αναζήτησης (Χωρίς σύνδεσμο)

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
el_GR: Το πρότυπο άγκυρας για τα ίχνη πλοήγησης αναζήτησης, χρησιμοποιείται μόνο όταν τα αποτελέσματα αναζήτησης καταλαμβάνουν πολλές σελίδες.

en: Search Template
el_GR: Πρότυπο Αναζήτησης

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης ημερομηνίας, χρησιμοποιείται μόνο όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: Date Template (Unlinked)
el_GR: Πρότυπο Ημερομηνίας (Χωρίς σύνδεσμο)

en: The template for date breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης ημερομηνίας.

en: Date Template
el_GR: Πρότυπο Ημερομηνίας

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
el_GR: Το display_name χρησιμοποιεί το όνομα που καθορίζεται στο "Δημόσια εμφάνιση του ονόματος ως" στο προφίλ του χρήστη ενώ τα άλλα αναφέρονται στις ρυθμίσεις στο προφίλ του χρήστη.

en: Author Display Format
el_GR: Μορφή Εμφάνισης Συντάκτη

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης συντάκτη, χρησιμοποιείται μόνο όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: Author Template (Unlinked)
el_GR: Πρότυπο Συντάκτη (Χωρίς σύνδεσμο)

en: The template for author breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης συντάκτη.

en: Author Template
el_GR: Πρότυπο Συντάκτη

en: Author Archives
el_GR: Αρχεία Συντάκτη

en: Miscellaneous
el_GR: Διάφορα

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
el_GR: Οι ρυθμίσεις για τα αρχεία συντάκτη και ημερομηνίας, τις αναζητήσεις, και τις σελίδες σφάλματος 404 βρίσκονται κάτω από αυτή την καρτέλα.

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης μορφής άρθρου, χρησιμοποιείται μόνο όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: The template for post format breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης μορφής άρθρου.

en: Post Formats
el_GR: Μορφές Άρθρου

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης ετικέτας, χρησιμοποιείται μόνο όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: The template for tag breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης ετικέτας.

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης κατηγορίας, χρησιμοποιείται μόνο όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: The template for category breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης κατηγορίας.

en: Taxonomies
el_GR: Ταξινομίες

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
el_GR: Οι ρυθμίσεις για όλες τις ταξινομίες (συμπεριλαμβανομένων και των Κατηγοριών, των Ετικετών και των προσαρμοσμένων ταξινομιών) βρίσκονται κάτω από αυτή την καρτέλα.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
el_GR: Η ιεραρχία που θα εμφανίσει η διαδρομή του ίχνους πλοήγησης.

en: %s Hierarchy
el_GR: Ιεραρχία %s

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a %s in the breadcrumb trail.
el_GR: Εμφανίστε την ιεραρχία (καθορίζεται παρακάτω) που οδηγεί σε ένα %s στη διαδρομή του ίχνους πλοήγησης.

en: %s Hierarchy Display
el_GR: Εμφάνιση της Ιεραρχίας %s

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
el_GR: Εμφανίστε το ίχνος πλοήγησης για τα αρχεία τύπου άρθρου %s στη διαδρομή του ίχνους πλοήγησης.

en: %s Archive Display
el_GR: Εμφάνιση του Αρχείου %s

en: &mdash; Select &mdash;
el_GR: &mdash; Επιλογή &mdash;

en: %s Root Page
el_GR: Ριζική Σελίδα %s

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης %s, χρησιμοποιείται μόνο όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: %s Template (Unlinked)
el_GR: Πρότυπο %s (Χωρίς σύνδεσμο)

en: The template for %s breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης %s.

en: %s Template
el_GR: Πρότυπο %s

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
el_GR: Η ιεραρχία που θα εμφανίσει η διαδρομή του ίχνους πλοήγησης. Σημειώστε ότι η επιλογή "Γονέας Άρθρου" μπορεί να απαιτεί ένα επιπρόσθετο πρόσθετο για να λειτουργήσει όπως πρέπει καθώς αυτός είναι ένας μη ιεραρχικός τύπος άρθρου.

en: Post Parent
el_GR: Γονέας Άρθρου

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

en: Dates
el_GR: Ημερομηνίες

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Post Types
el_GR: Τύποι Άρθρων

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
el_GR: Οι ρυθμίσεις για όλους τους τύπους άρθρων (Άρθρα, Σελίδες και Τύποι Προσαρμοσμένου Άρθρου) βρίσκονται κάτω από αυτή την καρτέλα.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για το ίχνος πλοήγησης της αρχικής σελίδας του κύριου ιστότοπου, χρησιμοποιείται μόνο σε περιβάλλοντα πολυϊστότοπου και όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: Main Site Home Template (Unlinked)
el_GR: Πρότυπο Αρχικής Σελίδας Κύριου Ιστότοπου (Χωρίς σύνδεσμο)

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
el_GR: Το πρότυπο για το ίχνος πλοήγησης της αρχικής σελίδας του κύριου ιστότοπου, χρησιμοποιείται μόνο σε περιβάλλοντα πολυϊστότοπου.

en: Main Site Home Template
el_GR: Πρότυπο Αρχικής Σελίδας Κύριου Ιστότοπου

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
el_GR: Τοποθετήστε το ίχνος πλοήγησης αρχικής σελίδας του κύριου ιστότοπου στη διαδρομή όταν υπάρχει μία εγκατάσταση πολυϊστότοπου.

en: Main Site Breadcrumb
el_GR: Ίχνος πλοήγησης Κύριου Ιστότοπου

en: Mainsite Breadcrumb
el_GR: Ίχνος πλοήγησης Κύριου Ιστότοπου

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
el_GR: Τοποθετήστε το ίχνος πλοήγησης ιστολογίου στη διαδρομή.

en: Blog Breadcrumb
el_GR: Ίχνος πλοήγησης Ιστολογίου

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
el_GR: Το πρότυπο για την αρχική σελίδα του ίχνους πλοήγησης, χρησιμοποιείται όταν το ίχνος πλοήγησης δεν έχει σύνδεσμο.

en: Home Template (Unlinked)
el_GR: Πρότυπο Αρχικής Σελίδας (Χωρίς σύνδεσμο)

en: The template for the home breadcrumb.
el_GR: Το πρότυπο για το ίχνος πλοήγησης αρχικής σελίδας.

en: Home Template
el_GR: Πρότυπο Αρχικής Σελίδας

en: Place the home breadcrumb in the trail.
el_GR: Τοποθετήστε το ίχνος πλοήγησης αρχικής σελίδας στη διαδρομή.

en: Home Breadcrumb
el_GR: Ίχνος πλοήγησης Αρχικής Σελίδας

en: The template for paged breadcrumbs.
el_GR: Το πρότυπο για τα ίχνη πλοήγησης αριθμημένης σελίδας.

en: Indicates that the user is on a page other than the first of a paginated archive or post.
el_GR: Δείχνει ότι ο χρήστης βρίσκεται σε μία σελίδα διαφορετική από την πρώτη ενός αριθμημένου αρχείου ή άρθρου.

en: Yes
el_GR: Ναι

en: Link Current Item
el_GR: Σύνδεσμος Τρέχοντος Αντικειμένου

en: Current Item
el_GR: Τρέχον Αντικείμενο

en: Placed in between each breadcrumb.
el_GR: Τοποθετείται ανάμεσα σε κάθε ίχνος πλοήγησης.

en: Breadcrumb Separator
el_GR: Διαχωριστικό του Ίχνους πλοήγησης

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
el_GR: Μία συλλογή ρυθμίσεων που κατά πάσα πιθανότητα θα τροποποιηθούν βρίσκονται κάτω από αυτή την καρτέλα.

en: Breadcrumb NavXT Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Breadcrumb NavXT

en: Go to the guide on trimming breadcrumb title lengths with CSS
el_GR: Μετάβαση στον οδηγό περικοπής του μήκους του τίτλου του ίχνους πλοήγησης με τη χρήση CSS

en: Warning: No BCN_SETTINGS_* define statement found, defaulting to BCN_SETTINGS_USE_LOCAL.
el_GR: Προειδοποίηση: Δεν βρέθηκε καμία δήλωση BCN_SETTINGS_*, επιστροφή στην προκαθορισμένη τιμή BCN_SETTINGS_USE_LOCAL.

en: Warning: Your network settings may override any settings set in this page.
el_GR: Προειδοποίηση: Οι ρυθμίσεις δικτύου σας μπορεί να παρακάμψουν οποιαδήποτε ρύθμιση οριστεί σε αυτή τη σελίδα.

en: Warning: Your network settings will override any settings set in this page.
el_GR: Προειδοποίηση: Οι ρυθμίσεις δικτύου σας θα παρακάμψουν οποιαδήποτε ρύθμιση οριστεί σε αυτή τη σελίδα.

en: Reset
el_GR: Επαναφορά

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: Import
el_GR: Εισαγωγή

en: Import/Export/Reset
el_GR: Εισαγωγή/Εξαγωγή/Επαναφορά

en: Styling
el_GR: Στυλ

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
el_GR: Χρησιμοποιώντας τον κώδικα από την παραπάνω ενότητα της Γρήγορης Έναρξης, το ακόλουθο CSS μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως βάση για να δώσετε στυλ στη διαδρομή του ίχνους πλοήγησής σας.

en: Quick Start
el_GR: Γρήγορη Έναρξη

en: Breadcrumb trail in list form
el_GR: Ίχνος πλοήγησης με μορφή λίστας

en: Breadcrumb trail with separators
el_GR: Ίχνος πλοήγησης με διαχωριστικά

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
el_GR: Για να λειτουργήσουν οι ρυθμίσεις αυτής της σελίδας, θα πρέπει είτε να χρησιμοποιήσετε τη συμπεριλαμβανόμενη εφαρμογή του Breadcrumb NavXT, ή να τοποθετήσετε ένα από τα δύο μέρη του παρακάτω κώδικα στο θέμα σας.

en: General
el_GR: Γενικές

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
el_GR: Μετάβαση στο έργο της μετάφρασης του Breadcrumb NavXT.

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
el_GR: Μεταβείτε στο PayPal για να κάνετε μία δωρεά στο Breadcrumb NavXT.

en: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
el_GR: Αγαπάτε το Breadcrumb NavXT και θέλετε να βοηθήσετε την ανάπτυξή του; Σκεφτείτε να αγοράσετε στον δημιουργό μία μπύρα.

en: Giving Back
el_GR: Ανταπόδοση

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
el_GR: Μετάβαση στο άρθρο υποστήριξης του Breadcrumb NavXT για την έκδοσή σας.

en: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
el_GR: Αν πιστεύετε ότι έχετε βρει ένα σφάλμα, παρακαλούμε, συμπεριλάβετε την έκδοση του WordPress σας και πληροφορίες για το πως να αναπαράξουμε το σφάλμα.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
el_GR: Μετάβαση στην online τεκμηρίωση του Breadcrumb NavXT

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
el_GR: Μετάβαση στο αρχείο ετικέτας του Breadcrumb NavXT.

en: Resources
el_GR: Πόροι

en: Tips for the settings are located below select options.
el_GR: Οι συμβουλές για τις ρυθμίσεις βρίσκονται κάτω από τις επιλογές.

en: Insufficient privileges to proceed.
el_GR: Ανεπαρκή δικαιώματα χρήστη για να επιτραπεί η συνέχιση.

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
el_GR: Η έκδοση της PHP σας είναι πολύ παλιά, παρακαλούμε αναβαθμίστε σε μία νεότερη έκδοση. Η έκδοση σας είναι η %1$s, το Breadcrumb NavXT απαιτεί την %2$s
