![Μήνυμα Σταύρου Καλαφάτη στα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης](https://stavroskalafatis.gr/wp-content/uploads/2022/12/image00019-750x465.jpeg)
“Απευθύνομαι σε όλους και πρωτίστως στα παιδιά μας, στους γονείς και τους παππούδες μας: Ο κορονοϊός είναι παντού και ο κίνδυνος σοβαρός. Μην τον αψηφούμε. Μην τον υποστούμε. Μην τον μεταφέρουμε στα παιδιά και τα εγγόνια μας. Δεν πάμε σε ΚΑΝΕΝΑ –μα ΚΑΝΕΝΑ- χώρο συνάθροισης. Εργαζόμαστε, ψυχαγωγούμαστε, προσευχόμαστε, στο σπίτι μας», τονίζει σε μήνυμα που ανάρτησε σε fb, twitter και Instagram ο Γενικός Γραμματέας της Κ.Ο. της Ν.Δ. Βουλευτής Α΄ Θεσσαλονίκης Σταύρος Καλαφάτης.